| Χρώμα | Διαφορετικά |
|---|---|
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
|---|---|
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Αντιγήρανση | Ναι. |
| Ελαφρύ | Ναι. |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
|---|---|
| Πυροστασία | Ναι. |
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| χρώμα | Διαφορετικά |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Δυνατότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Στέγη |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| πυρόσβεση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Διάρκεια | Διαφορετικά |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |