| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
| Πυρήνας | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
| Durability | Yes |
|---|---|
| Structure | Sandwich |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| anti-aging | Yes |
| Length | Customizable |
|---|---|
| Density | >45kg/m3 |
| Product Name | Cold Storage PU Panel |
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |
| Αξιολόγηση πυρός | Β1/Β2 |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |