| Panel Type | Roof |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| Thickness | 50/100/150/200mm |
| Panel Type | Roof |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Ποικίλα |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δομή | Σάντουιτς |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Διαφορετικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Διαφορετικά |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Δομή | Σάντουιτς |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |