| Επιφανειακό φινίρισμα | Προβαμμένο Ή SS Ή Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Πυραντοχή | Τάξη Β |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, λιγότερο από 11,8μ |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
| Το ενεργό πλάτος του πίνακα | 1000mm/950mm |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
|---|---|
| Το ενεργό πλάτος του πίνακα | 1000mm/950mm |
| Πλάτος πίνακα | Συνήθως 1000 mm |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, λιγότερο από 11,8μ |
| Υλικό πρόσοψης | Γαλβανισμένο χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Αφρός πολυισοκυανουρικού (PIR). |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, λιγότερο από 11,8μ |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
| Αντοχή | Ανθεκτικό στη διάβρωση και μεγάλη διάρκεια ζωής |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
|---|---|
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, λιγότερο από 11,8μ |
| Αντοχή | Ανθεκτικό στη διάβρωση και μεγάλη διάρκεια ζωής |
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤0,02W/m·K |
| Πλάτος πίνακα | Συνήθως 1000 mm |
| Επιφανειακό φινίρισμα | Προβαμμένο Ή SS Ή Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Το ενεργό πλάτος του πίνακα | 1000mm/950mm |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, λιγότερο από 11,8μ |
| Πλάτος πίνακα | Συνήθως 1000 mm |
| Υλικό πυρήνα | Αφρός πολυισοκυανουρικού (PIR). |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Το ενεργό πλάτος του πίνακα | 1000mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤0,02W/m·K |
| Εφαρμογές | Βιομηχανικά Κτίρια, Αποθήκες, Ψυκτικές Αποθήκες, Εμπορικές Στέγες |
| Πυραντοχή | Κατηγορία Β1 (GB) |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, Έως 11960 μέτρα |
| Εφαρμογές | Βιομηχανικά Κτίρια, Αποθήκες, Ψυκτικές Αποθήκες, Εμπορικές Στέγες |
|---|---|
| Αντοχή | Ανθεκτικό στη διάβρωση, μεγάλη διάρκεια ζωής |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
| Περιβαλλοντικές Επιπτώσεις | Ανακυκλώσιμα, χαμηλές εκπομπές VOC |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, Έως 11960 μέτρα |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, Έως 11960 μέτρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πίνακες οροφής PIR |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
| Το ενεργό πλάτος του πίνακα | 1000mm |
| Υλικό πυρήνα | Αφρός πολυισοκυανουρικού (PIR). |