| Αντοχή | Ανθεκτικό στη διάβρωση, μεγάλη διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Tongue And Groove / Σύστημα Snap-lock |
| βάρος | Ελαφρύ Βάρος, Περίπου. 8-12 Kg/m² Ανάλογα με το Πάχος |
| Υλικό πρόσοψης | Γαλβανισμένος χάλυβας / Αλουμίνιο / Έγχρωμος Χάλυβας |
| Υλικό πυρήνα | Αφρός πολυισοκυανουρικού (PIR). |
| Το ενεργό πλάτος του πίνακα | 1000mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤0,02W/m·K |
| Εφαρμογές | Βιομηχανικά Κτίρια, Αποθήκες, Ψυκτικές Αποθήκες, Εμπορικές Στέγες |
| Πυραντοχή | Κατηγορία Β1 (GB) |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, Έως 11960 μέτρα |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
|---|---|
| βάρος | Ελαφρύ Βάρος, Περίπου. 8-12 Kg/m² Ανάλογα με το Πάχος |
| Όνομα προϊόντος | Πίνακες οροφής PIR |
| Υλικό πυρήνα | Αφρός πολυισοκυανουρικού (PIR). |
| Εφαρμογές | Βιομηχανικά Κτίρια, Αποθήκες, Ψυκτικές Αποθήκες, Εμπορικές Στέγες |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, Έως 11960 μέτρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πίνακες οροφής PIR |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
| Το ενεργό πλάτος του πίνακα | 1000mm |
| Υλικό πυρήνα | Αφρός πολυισοκυανουρικού (PIR). |
| Εφαρμογές | Βιομηχανικά Κτίρια, Αποθήκες, Ψυκτικές Αποθήκες, Εμπορικές Στέγες |
|---|---|
| Αντοχή | Ανθεκτικό στη διάβρωση, μεγάλη διάρκεια ζωής |
| Πάχος πάνελ | Συνήθως 50mm έως 150mm |
| Περιβαλλοντικές Επιπτώσεις | Ανακυκλώσιμα, χαμηλές εκπομπές VOC |
| μήκος πάνελ | Προσαρμόσιμο, Έως 11960 μέτρα |
| Ονομα | Σύνθετα πάνελ σάντουιτς PU/PIR |
|---|---|
| Εξωτερικός | Μέταλλο από PPGI/PPGL ή Al-Mg-Mn |
| εσωτερικός | Μέταλλο ΠΠΓΗ |
| Μεταλλικό εξωτερικό | Διπλή μεταλλική μεμβράνη |
| Χρώμα | Γκρι λευκό, κόκκινο, μπλε κοινό ή ακολουθήστε την απαίτησή σας |
| Ονομα | Καθαρισμός πάνελ σάντουιτς δωματίου |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| Ονομα | Καθαρισμός πάνελ σάντουιτς δωματίου |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| Ονομα | Πάνελ σάντουιτς δωματίου καθαρισμού πλάτους 980/1180 mm |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| Ονομα | Επίστρωση PE/PVDF για δωμάτιο καθαρισμού από κράμα PPGI/SS/Al με διαφορετικό πυρήνα πετροβάμβακα/υαλ |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |