| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Υγιής μόνωση | Ναι |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
|---|---|
| Υγιής μόνωση | Ναι |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Πλάτος | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Αντίσταση υγρασίας | Ναί |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρα εργασιών |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ㎡/ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan Material · China |
| Υλικό προσώπου | Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μεμβράνη καλυμμένη σε παλέτες, ζώνη με ή χωρίς κούμπωμα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000μ/ημέρα |
| Υλικό πυρήνα | ΠΟΥΡ/ΠΙΡ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πάνελ καλυμμένα με φιλμ σε παλέτες, EPS στο κάτω μέρος, ζώνη με ή χωρίς, χαρτί/ατσάλι προστατεύουν τ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 m/ημέρα |