| Πυρήνας | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
|---|---|
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
| Πάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
| Πυρήνας | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
|---|---|
| Πλάτος | 1000mm |
| Πυρήνας | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
| Πάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρα εργασιών |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ㎡/ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan Material · China |
| Υλικό | PPGI/Al-Zn |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μεμβράνη καλυμμένη σε παλέτες, ζώνη με ή χωρίς κούμπωμα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 m/ημέρα |
| Ονομα | Πάνελ καθαρού rom από πετροβάμβακα |
|---|---|
| Υλικό | Ινώδης μονωτική ύλη |
| Πάχος | Πυρήνας 50-150mm |
| Διανομή | 5-15 ημέρες |
| Πληρωμές | 30% T/T εκ των προτέρων, ισορροπία πριν από την παράδοση. |
| Ονομα | Επιτροπές σάντουιτς μαλλιού βράχου |
|---|---|
| Πλάτος καλύμματος | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Πυρήνας | Ροκ μαλλί |
| Τύπος | Σύστημα στέγης/τοίχων |
| Αφλεκτος | Ψ κατηγορίας |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| Color | Customizable |
| length | Customizable |
| Κέντρο | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |