| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Πλάτος | 930-1130 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμαινόμενη μόνωση | Ναί |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Β1/Β2 |
| Αδιάβροχος | Ναί |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Ονομα | Καθαρισμός πάνελ σάντουιτς δωματίου |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| Ονομα | Καθαρισμός πάνελ σάντουιτς δωματίου |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| Ονομα | Πάνελ σάντουιτς δωματίου καθαρισμού πλάτους 980/1180 mm |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |