| Ονομα | Επίστρωση PE/PVDF για δωμάτιο καθαρισμού από κράμα PPGI/SS/Al με διαφορετικό πυρήνα πετροβάμβακα/υαλ |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| Βαθμολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
|---|---|
| Αντοχή | ≥10 ετών |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Βίδες/κόλλα |
| Αφλεκτος | Ναί |
| Πάχος | 50/75/100mm |
| Βαθμολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
|---|---|
| Υλικό | Προσαρμόσιμο |
| Ανθεκτικότητα υγρασίας | ≤98%RH |
| Πάχος | 50/75/100mm |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Βίδες/κόλλα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Δομή | Σάντουιτς |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Δύναμη | Υψηλή |
|---|---|
| fire_resistance | Υψηλή |
| Σχήμα | Μεταβλητή |
| Επιφάνεια | Τυλιγμένα |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Διάρκεια | Μεταβλητή |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| πλάτος | Μεταβλητή |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Κόστος | Χαμηλά |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |