| Υλικό | GI/SS/Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μεμβράνη καλυμμένη σε παλέτες, ζώνη με ή χωρίς κούμπωμα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000μ/ημέρα |
| Τύπος προφίλ | Τραπεζοειδής / Ριμπ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μεταλλική επιφάνεια κυματισμένη |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Εφαρμογή | Δάπεδα, Στέγες, Σύνθετες Πλάκες |
| Μήκος | Προσαρμόσιμο Έως 6000mm |
| Φινίρισμα | Γαλβανισμένο / Βαμμένο / Απλό |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη ψευδαργύρου (G60 - G275) |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Μήκος | Προσαρμόσιμο Έως 6000mm |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Μηχανική Στερέωση / Συγκόλληση |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΤΑΞΗ Α |
|---|---|
| Πλάτος | 600mm - 1200mm |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | ΑΣTM, EN, JIS |
| Όνομα προϊόντος | Μεταλλική επιφάνεια κυματισμένη |
| Χωρητικότητα φορτίου | Έως 500 kg/m² |
| Αντοχή στη διάβρωση | Ψηλά |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μεταλλική επιφάνεια κυματισμένη |
| Τύπος προφίλ | Τραπεζοειδής / Ριμπ |
| Πάχος | 0,7mm - 1,5mm |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Μηχανική Στερέωση / Συγκόλληση |
| Φινίρισμα | Γαλβανισμένο / Βαμμένο / Απλό |
|---|---|
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | ΑΣTM, EN, JIS |
| Εφαρμογή | Δάπεδα, Στέγες, Σύνθετες Πλάκες |
| Όνομα προϊόντος | Μεταλλική επιφάνεια κυματισμένη |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | ,L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |