| Ονομασία | Πλακέτα για επιφάνειες |
| Υλικό | Τεχνικές συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσκευών |
| ΓΓ | Αριθμός των αποθεματικών |
| Zn | 40 έως 275 g |
| Δάχος | 0.6-1.2mm |
| Διάμετρο | 688/750mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Παράδοση | 5-20 ημέρες μετά την κατάθεση |
| Πληρωμές | 30% T/T προκαταβολή, ισοζύγιο πριν την παράδοση. |
| Πακέτο | Άλλα είδη, εκτός από εκείνα που περιέχουν: |
![]()
Άλλα είδη που περιέχουν κατά βάρος ή συσκευασμένα σε παλέτες με επικάλυψη με φιλμ
Χύδην σε φορτηγά ή παλέτες
![]()