| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αντι γήρανση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| πυρόσβεση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | Ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
|---|---|
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Χρώμα | Ποικίλα |