| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Width | 1000mm |
|---|---|
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| Length | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Thickness | 50/100/150/200mm |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Length | Customizable |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάρκεια | Διαφορετικά |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Διάρκεια | Διαφορετικά |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |