| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | Ναι. |
| waterproof | Yes |
|---|---|
| Color | Customizable |
| fireproof | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| length | Customizable |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| Color | Customizable |
| length | Customizable |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
|---|---|
| length | Customizable |
| fireproof | Yes |
| width | 1000mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| Ηχομόνωση | Ναι. |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |