| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Length | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
|---|---|
| Πλάτος | 1000mm |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
| Πυρήνας | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
| Πάχος | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
| Κέντρο | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Πλάτος | 1000mm |
|---|---|
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Πάχος | 50/75/100/150/200mm |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |