| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Αριθμό μοντέλου | 50-200mm |
| Ελαφρύ | Ναι. |
|---|---|
| Αντιγήρανση | Ναι. |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Αντι-διάβρωση | Ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
|---|---|
| soundproof | Yes |
| type | Sandwich Wall Panel |
| color | Various |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
|---|---|
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
|---|---|
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Αντίσταση υγρασίας | Ναί |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | Προσαρμόσιμο |
| Αδιάβροχος | Ναί |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |