| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμος |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Structure | Sandwich |
|---|---|
| Waterproof | Yes |
| Surface Treatment | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
| Θερμομόνωση | Ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
|---|---|
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμος |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 1000MM |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Κέντρο | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κέντρο | PU+Rock μαλλί του /PU +glass μαλλιού |
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Υλικό | ΠΟ/ΠΟ+ύλα βράχου/ΠΟ+ύλα γυαλιού |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 1000MM |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |