| heatproof | Ναι |
|---|---|
| Αυλάκι | Τέσσερις-αυλάκι |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Υλικό | Σάντουιτς |
| καταστήστε αλεξίπυροι | Ναι |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Στρίψιμο | Τέσσερις-αυλάκι |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Δάχος | Προσαρμόσιμη |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Σάντουιτς |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Τρίχωμα | Λοξευμένος |
| heatproof | Ναι |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ομαλός |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Soundproof | Ναι |
| Μορφή | Επιτροπή |
| Soundproof | Ναι |
|---|---|
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Μορφή | Επιτροπή |
| Moistureproof | Ναι |
| συντήρηση | Χαμηλός |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |