| Τρίχωμα | Λοξευμένος |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
| ανθεκτικό στη υγρασία | Ναι. |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
|---|---|
| Πυροστασία | Ναι. |
| ανθεκτικό στη υγρασία | Ναι. |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Πίνακα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | Προσαρμόσιμη |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | - Ναι, ναι. |
| Structure | Sandwich |
|---|---|
| Thickness | 50/100/150/200mm |
| Surface Treatment | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Heat Insulation | Yes |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δομή | Σάντουιτς |
| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
|---|---|
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Δομή | Σάντουιτς |