| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμος |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Τρίχωμα | Λοξευμένος |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| heatproof | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Color | Various Colors |
| Heatproof | Yes |
| Groove | Four-Groove |
| Moistureproof | Yes |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
|---|---|
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Ποικίλα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| heatproof | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
| Δάχος | Προσαρμόσιμη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| heatproof | - Ναι, ναι. |
| Shape | Panel |
|---|---|
| Durability | High |
| Installation | Easy |
| Size | Customized |
| Moistureproof | Yes |
| Heatproof | Yes |
|---|---|
| Maintenance | Low |
| Fireproof | Yes |
| Material | Sandwich |
| Moistureproof | Yes |