| Πρότυπο | ΜΒ, ASTM, JIS, BS, κ.λπ. |
|---|---|
| Μάζα του παλτού ZN | 40-275g |
| Σχήμα | C/Z |
| πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Τύπος χάλυβα | 195/235/355 |
|---|---|
| Μάζα του παλτού ZN | 40-275g |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | C/Z |
| Σχήμα | C/Z |
|---|---|
| Πρότυπο | ΜΒ, ASTM, JIS, BS, κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασήμι |
| πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
| Σχήμα | C/Z |
|---|---|
| Υλικό | λωρίδα χάλυβα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | γαλβανισμένο εν θερμώ |
| Τύπος χάλυβα | 195/235/355 |
| Επεξεργασία Επιφανειών | γαλβανισμένο εν θερμώ |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Σχήμα | C/Z |
| Υλικό | λωρίδα χάλυβα |
| Αντοχή στη διάβρωση | Ψηλά |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μεταλλική επιφάνεια κυματισμένη |
| Τύπος προφίλ | Τραπεζοειδής / Ριμπ |
| Πάχος | 0,7mm - 1,5mm |
| Fire resistance | Class A |
|---|---|
| Width | 600mm - 1200mm |
| Compliance standards | ASTM, EN, JIS |
| Product name | Corrugated Metal Decking |
| Finish | Galvanized / Painted / Plain |
|---|---|
| Coating | Zinc Coating (G60 - G275) |
| Material | Galvanized Steel |
| Length | Customizable Up To 6000mm |