| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Διάμετρο | 1000MM |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Πλάτος | 930-1130 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμαινόμενη μόνωση | Ναί |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Β1/Β2 |
| Αδιάβροχος | Ναί |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
| Βάρος | Εξατομικεύσιμος |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Πάχος | Προσαρμόσιμο |
| Χρώμα | Διάφορα χρώματα |
| Υλικό | Σάντουιτς |
| heatproof | Ναί |
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Δομή | Σάντουιτς |
| Υγιής μόνωση | Ναι |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Πάχος | Βάρος |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
|---|---|
| Συντήρηση | χαμηλός |
| heatproof | Ναί |
| Σχήμα | Πίνακας |
| Πάχος | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος | Βάρος |
|---|---|
| Διάρκεια | Ναι |
| Τύπος επιτροπής | Στέγη |
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |