| Ονομα | Πάνελ σάντουιτς δωματίου καθαρισμού πλάτους 980/1180 mm |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Ονομα | Καθαρισμός πάνελ σάντουιτς δωματίου |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Ονομα | Επίστρωση PE/PVDF για δωμάτιο καθαρισμού από κράμα PPGI/SS/Al με διαφορετικό πυρήνα πετροβάμβακα/υαλ |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Ονομα | Καθαρισμός πάνελ σάντουιτς δωματίου |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Ονομα | Σύνθετα πάνελ σάντουιτς PU/PIR |
|---|---|
| Εξωτερικός | Μέταλλο από PPGI/PPGL ή Al-Mg-Mn |
| εσωτερικός | Μέταλλο ΠΠΓΗ |
| Μεταλλικό εξωτερικό | Διπλή μεταλλική μεμβράνη |
| Μήκος | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Ναί |
| Πλάτος | 1000mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Ντυμένο χρώμα φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό πυρήνα | 100% PU |
| Από ατσάλι | Ντυμένο χρώμα φύλλο χάλυβα |
| Εσωτερικό ατσάλι | Ανθεκτικό σε νανοδιάβρωση χαλύβδινο φύλλο |
| Υλικό | PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.40.8mm |
| Πυρήνας | 100% PUR/PIR |
| Πάχος πυρήνα | κυμαίνονται από 40-200mm |