Πάνελ σάντουιτς PIR/Πάνελ σάντουιτς PUR
| Όνομα | Πάνελ σάντουιτς PIR |
| Εσωτερικό Μέταλλο | PPGI |
| Εξωτερικό Μέταλλο | PPGI/Κράμα Αλ/Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Πυρήνας | PUR/PIR |
| Πάχος μετάλλου | 0.4*-0.8mm |
| Πάχος πυρήνα | 40/50/60/70/75/100/150/200mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα |
| Πυράντοχο | B1 |
| Χρώμα | Σύμφωνα με τη ζήτησή σας |
| Δυνατότητα παροχής | 10000m/ημέρα |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία ή κατόπιν παραγγελίας |
| Χρόνος παράδοσης | 25 ημέρες |
![]()
![]()
Χρήση
Τα πάνελ σάντουιτς PIR/PUR χρησιμοποιούνται για αποθήκευση ψυχρών θαλάμων, όπως κρέας, λαχανικά, ψάρια, θαλασσινά, εργαστήρια, ιατρικές αποθήκες, αρχιτεκτονική υψηλής ποιότητας.
Συσκευασία
Διαφανής μεμβράνη που καλύπτει τα πάνελ σάντουιτς/λευκή παχιά μεμβράνη που καλύπτει τα πάνελ σάντουιτς/μεμβράνη που τυλίγει τα πάνελ, στη συνέχεια ζώνη για την ενίσχυση της συσκευασίας σε παλέτες. Όλη η συσκευασία χρησιμοποιεί EPS για την ξεχωριστή προστασία των πάνελ σάντουιτς.
Παράδοση
Το PUR/PIR συνήθως παραδίδεται σε 25 ημέρες εκτός μεγάλων έργων. Και παράδοση σε κοντέινερ 40HQ λόγω του ότι τα εμπορεύματα δεν είναι βαριά.