| χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Τρίχωμα | Λοξευμένος |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Υλικό | Σάντουιτς |
| γροθιά | Τέσσερις-αυλάκι |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάμετρο | 1000 χιλιοστά |
| Δομή | Σάντουιτς |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| fireproof | Yes |
| lightweight | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| anti-corrosion | Yes |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |