| Διάμετρο | 50-1130 mm |
|---|---|
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Ηχομόνωση | Ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
| Θερμομόνωση | Ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |