| Χρώμα | Ποικίλα |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
|---|---|
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Ποικίλα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Αντιδιαβρωτικός | Ναι |
| Αντι-γήρανση | Ναι |
| Πάχος | Διάφορος |
| Soundproof | Ναι |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Fireproof | Yes |
| Shape | Panel |
| Surface | Smooth |
| Groove | Four-Groove |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Διάρκεια | ≥10 έτη |
|---|---|
| Πάχος | 50/75/100mm |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Βίδες/κόλλα |
| Μέγεθος | Εξατομικεύσιμος |
| Υλικό | Εξατομικεύσιμος |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Διάρκεια | Ποικίλα |