| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμος |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμος |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 50-1130mm |
| color | Various |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |