| Length | Customizable |
|---|---|
| Density | >45kg/m3 |
| Product Name | Cold Storage PU Panel |
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Υγιής μόνωση | Ναι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |