| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Αριθμό μοντέλου | 50/75/100/150mm |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Αριθμό μοντέλου | 50/75/100/150mm |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Αριθμό μοντέλου | 50/75/100/150mm |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
|---|---|
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | Ναι. |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |