| Διάρκεια | Διαφορετικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Διάμετρο | 1000MM |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Χρώμα | Διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| heatproof | Ναι |
| Επιφάνεια | Ομαλός |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Soundproof | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Σάντουιτς |
|---|---|
| ανθεκτικό στη υγρασία | Ναι. |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Πίνακα |
| Τρίχωμα | Λοξευμένος |
| χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Τρίχωμα | Λοξευμένος |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Υλικό | Σάντουιτς |
| γροθιά | Τέσσερις-αυλάκι |
| Σχήμα | Πίνακα |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| heatproof | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |