| Ηχομόνωση | Ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Διάρκεια | Διαφορετικά |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Χρώμα | Διαφορετικά |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Αυλάκι | Τέσσερις-αυλάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορα χρώματα |
| heatproof | Ναι |
| Moistureproof | Ναι |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χρώμα | Διάφορα χρώματα |
|---|---|
| heatproof | Ναι |
| Υλικό | Σάντουιτς |
| Αυλάκι | Τέσσερις-αυλάκι |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| πυρόσβεση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντι-διάβρωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
|---|---|
| Αντιγήρανση | Ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Πυροστασία | Ναι. |
| Χρώμα | Ποικίλα |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | - Ναι, ναι. |