| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
|---|---|
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Δομή | Σάντουιτς |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κάλυψη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| fireproof | Yes |
| lightweight | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| anti-corrosion | Yes |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δυνατότητα | - Ναι, ναι. |
| Αξιολόγηση πυρός | Β1/Β2 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Διαφορετικά |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Τύπος | Επιτροπή τοίχων σάντουιτς |
| Αντιδιαβρωτικό | - Ναι, ναι. |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 50/100/150/200 mm |
| Βάρος | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |