| Ονομα | Καθαρισμός πάνελ σάντουιτς δωματίου |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| Ονομα | Πάνελ σάντουιτς δωματίου καθαρισμού πλάτους 980/1180 mm |
|---|---|
| Πρόσωπο/πίσω | Κράμα μετάλλου/SS/Al |
| Πυρήνας | Βραχοβάμβακας/υαλοβάμβακας/PUR/PIR/μελιού χτένα/so-mg |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος μετάλλου | 0.40.8mm |
| Θερμαινόμενη μόνωση | Ναί |
|---|---|
| Πυγμάχος ελαφρού βάρους | Ναί |
| Αντι-γήρανση | Ναί |
| Κατά-διάβρωση | Ναί |
| Αφλεκτος | Ναί |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
|---|---|
| Συντήρηση | χαμηλός |
| heatproof | Ναί |
| Σχήμα | Πίνακας |
| Πάχος | Προσαρμόσιμο |
| Ονομα | Επιτροπές σάντουιτς μαλλιού βράχου |
|---|---|
| Πλάτος καλύμματος | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Πυρήνας | Ροκ μαλλί |
| Τύπος | Σύστημα στέγης/τοίχων |
| Αφλεκτος | Ψ κατηγορίας |