| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Αριθμό μοντέλου | 50/75/100/150mm |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | Ποικίλα |
| Δάχος | 50/75/100/150/200mm |
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| fireproof | Yes |
| lightweight | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| anti-corrosion | Yes |
| Διάμετρο | 50-1130 mm |
|---|---|
| Αντιγήρανση | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Χρωματιστή επιφάνεια / επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα / τσιμέντο |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |