| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Sound Insulation | Yes |
| Moisture Resistance | Yes |
| Material | Polyurethane |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
| Υγιής μόνωση | Ναι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |