| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Length | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| Ονομασία του προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
|---|---|
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμος |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ονομασία προϊόντος | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | Ναι. |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |