| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσής σας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Shandong, Κίνα |
| Μάρκα | Shandong Changyuan |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Όνομα προϊόντων | PU κρύας αποθήκευσης επιτροπή |
| Πλάτος | Εξατομικεύσιμος |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
|---|---|
| Υγιής μόνωση | Ναι |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |