| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δάχος | 100/150/200/250mm |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | - Ναι, ναι. |
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Αντοχή στην υγρασία | Ναι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εξατομικεύσιμος |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Sound Insulation | Yes |
| Moisture Resistance | Yes |
| Material | Polyurethane |
| Υγιής μόνωση | Ναι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Πυκνότητα | >45kg/m3 |
| Μόνωση θερμότητας | Ναι |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Εκτίμηση πυρκαγιάς | B1/B2 |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη | >200Kpa |
| Πάχος | Εξατομικεύσιμος |
| Υγιής μόνωση | Ναι |
| Μήκος | Εξατομικεύσιμος |
| Διάμετρο | 930-1130 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αξιολόγηση πυρός | B1/B2 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Σφιχτότητα | >45kg/m3 |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Θερμομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Δυνατότητα συμπίεσης | >200Kpa |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμη |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμόσιμη |
| Αδιάβροχο | Ναι. |
| Ηχομόνωση | Ναι. |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Ναι. |